PRINTY T4911 biela
  • PRINTY T4911 biela
  • PRINTY T4911 červená
  • PRINTY T4911 čierna
  • PRINTY T4911 modrá
  • PRINTY T4911 ružová
  • PRINTY T4911 zelená

Trodat PRINTY 4911 - pečiatka, grafický návrh a gumička‏

Product Options
Text
 
Logo
cdr jpg png jpeg gif pdf bmp zip svg
 
Farba obalu
 
 
Čierna
 
 
 
Biela
 
 
 
Ružová
 
 
 
Zelená
 
 
 
Modrá
 
 
 
Červená
 
Farba odtlačku
 
 
Čierny
 
 
 
Červený
 
 
 
Modrý
 
 
 
Bez farby
 
 
 
Zelený
 
 
 
Fialový
 
Pošlite mi e-mailom grafický návrh na odsúhlasenie
 
Áno
  
  Quantity:
15,00 €
S DPH Delivery: 3 to 6 weeks

38 x 14 mm

Trodat PRINTY 4911 je textová plastová samofarbiaca pečiatka s obdlžníkovou textovou doskou veľkosti 38x14 mm , v cene pečiatky je: GRAFICKÝ NÁVRH, MECHANIKA A TEXTOVÁ ČASŤ

Farba obalu
Farba odtlačku
Text
Logo
Pošlite mi e-mailom grafický návrh na odsúhlasenie
Množstvo

Trodat PRINTY 4911 s veľkosťou textovej plochy 38 x 14 milimetrov je ideálna pre ľudí ktorý potrebujú často označovať dokumenty malým množstvom textu. Jedná sa o najviac predávanú samofarbiacu pečiatku s max. 4 riadkami textu. V prípade väčšieho množstva textu by bol odtlačok nečitaťeľný a pečiatka by nesplnila svoj účel. 

Ak k vašej objednávke náhodou pridáte príliš vela textu a naši grafici uznajú že čiateľnosť textu nebude dobrá tak vás na tento fakt upozorníme a dáme vám možnosť zmeniť objem textu, zmeniť objednávku na pečiatku s vačšou textovou časťou. Ak budete trvať na vašej objednávke tak vám ju samozrejme vytvoríme ale bude nás mrzieť že sme po vzájomnej dohode a s použitím našich skúseností mohli uspokojiť vaše potreby lepšie.

Mechanizmus v tele pečiatky zaručí že na gumičke bude stále prítomné optimálne možstvo farby ktoré vám zabezpečí kvalitné a dobre čitaťeľné odtlačky v prípade troch alebo menej riadkov textu.

 

V cene strojčeka je samozrejme aj vankúšik napustený farbou podľa vášho výberu. U nás máte na výber odtlačky modrej, zelenej, červenej, fialovej alebo čiernej farby.

 

V prípade zájmu o viacfarebný odtlačok vám gumičku vieme špeciálne napustiť farbou, ak máte záujem o túto možnosť tak nás musíte kontaktovať alebo do poznámky k objednávke napísať o aké farby máte záujem.

 

Poslednu zaujímavosťou je že sa jedná o pečiatku svetovej kvality značky Trodat. Aj to je jeden z dôvodov prečo na túto aj ostatné pečiatky poskytujeme až 3 ročnú záruku v cene každej objednávky.

Trodat
Trodat PRINTY 4911

Tabuľka dát

Odtlačok - Šírka x Výška (mm)
38 x 14
Tvar odtlačku
Obdĺžnik
Materiál pečiatky
Plast
Počet riadkov
3

Mohlo by vás zaujať aj