PRINTY T4912 modrá
  • PRINTY T4912 modrá

Trodat PRINTY 4912 - pečiatka, grafický návrh a gumička‏

Product Options
Text
 
Logo
cdr jpg png jpeg gif pdf bmp zip svg
 
Farba obalu
 
 
Biela
 
 
 
Sivá
 
 
 
Zelená
 
 
 
Modrá
 
 
 
Červená
 
 
 
Fialová
 
Farba odtlačku
 
 
Čierny
 
 
 
Červený
 
 
 
Modrý
 
 
 
Bez farby
 
 
 
Zelený
 
 
 
Fialový
 
Pošlite mi e-mailom grafický návrh na odsúhlasenie
 
Áno
  
  Quantity:
18,30 €
S DPH Delivery: 3 to 6 weeks

47 x 18 mm

Trodat PRINTY 4912 je textová plastová samofarbiaca pečiatka s obdĺžníkovou textovou doskou veľkosti 47x18 mm , v cene pečiatky je: GRAFICKÝ NÁVRH, MECHANIKA A TEXTOVÁ ČASŤ

Farba obalu
Farba odtlačku
Text
Logo
Pošlite mi e-mailom grafický návrh na odsúhlasenie
Množstvo

Trodat PRINTY 4912 s veľkosťou textovej plochy 47 x 18 milimetrov je ideálna pre ľudí ktorí, potrebujú často označovať dokumenty s maximálne piatimi riadkami textu. Rozmer pečiatky je ideálny na väčšinu odtlačkov, či už firemných (s prezentáciou mena firmy, adresy, ičo/dič a loga), úradníckych (s menom a logom úradu) alebo lekárskych (s menom a identifikačným číslom lekára).


Pri tejto pečiatke je málo pravdepodobné zadať do textovej časti k objednávke príliš veľa textu, keďže rozmer pečiatky znesie naozaj veľa. To isté sa týka aj loga, ktoré bude v prípade roztiahnutia na celú výšku gumičky zreteľne viditeľné.

 

Mechanizmus v tele pečiatky zaručí že na gumičke bude stále prítomné optimálne možstvo farby ktoré vám zabezpečí kvalitné a dobre čitateľné odtlačky nezávisle na povolaní, na ktorého prezentáciu budete pečiatku používať.

 

V cene strojčeka je samozrejme aj vankúšik napustený farbou podľa vášho výberu. U nás máte na výber odtlačky modrej, zelenej, červenej, fialovej alebo čiernej farby.

 

V prípade záujmu o viacfarebný odtlačok vám gumičku vieme špeciálne napustiť farbou, ak máte záujem o túto možnosť tak nás musíte kontaktovať alebo do poznámky k objednávke napísať o aké farby máte záujem.

 

Poslednu zaujímavosťou je, že sa jedná o pečiatku svetovej kvality značky Trodat. Aj to je jeden z dôvodov prečo na túto aj ostatné pečiatky poskytujeme až 3 ročnú záruku v cene každej objednávky.

Trodat
Trodat PRINTY 4912

Tabuľka dát

Odtlačok - Šírka x Výška (mm)
47 x 18
Tvar odtlačku
Obdĺžnik
Počet riadkov
4

Mohlo by vás zaujať aj