Červená pečiatka P4 Trodat PRINTY 4910
  • Červená pečiatka P4 Trodat PRINTY 4910
  • Čierna pečiatka P4 Trodat PRINTY 4910

Trodat PRINTY 4910 - pečiatka, grafický návrh a gumička‏

Product Options
Text
 
Logo
cdr jpg png jpeg gif pdf bmp zip svg
 
Farba obalu
 
 
Čierna
 
 
 
Sivá
 
 
 
Ružová
 
 
 
Zelená
 
 
 
Modrá
 
 
 
Červená
 
Farba odtlačku
 
 
Čierny
 
 
 
Červený
 
 
 
Modrý
 
 
 
Bez farby
 
 
 
Zelený
 
 
 
Fialový
 
Pošlite mi e-mailom grafický návrh na odsúhlasenie
 
Áno
  
  Quantity:
12,20 €
S DPH Delivery: 3 to 6 weeks

26 x 9 mm

Trodat PRINTY 4910 je textová plastová samofarbiaca pečiatka s obdlžníkovou textovou doskou veľkosti 26x9 mm , v cene pečiatky je: GRAFICKÝ NÁVRH, MECHANIKA A TEXTOVÁ ČASŤ

Farba obalu
Farba odtlačku
Text
Logo
Pošlite mi e-mailom grafický návrh na odsúhlasenie
Množstvo


Trodat PRINTY 4910 je textová plastová samofarbiaca pečiatka s textovou doskou veľkosti 26x9 mm. , v cene je : MECHANIKA A TEXTOVÁ ČASŤ

Táto plastová samofarbiaca pečiatka s veľkosťou textovej plochy 26 x 9 milimetrov je ideálna pre ľudí ktorí potrebujú často označovať dokumenty dvoma riadkami textu. Jedná sa o najmenšiu samofarbiacu pečiatku ktorú máme v našej ponuke a preto ju odporúčame zakúpiť iba zákazníkom ktorí na odtlačku potrebujú maximálne dva riadky textu. V prípade väčšieho množstva textu by bol odtlačok nečitateľný a pečiatka by nesplnila svoj účel. 

Táto pečiatka taktiež nie je vhodná na prezentáciu firemného loga, keďže malý rozmer gumičky zabraňuje zvýrazneniu zaujímavých detailov loga. Ak máte záujem o kvalitný a dobre viditeľný odtlačok loga tak Vám odporúčame vybrať si minimálne pečiatku Trodat 4913 alebo jej alternatívu Colop 40 ktorých rozmer je omnoho viac vhodný na osadenie grafiky.

Ak k Vašej objednávke náhodou pridáte príliš veľa textu alebo zaujímvé logo vo vysokom rozlíšení a naši grafici uznajú že čitateľnosť textu a loga nebude dobrá tak Vás na tento fakt upozorníme a dáme vám možnosť zmeniť objem textu alebo zmeniť objednávku na pečiatku s vačšou textovou časťou. Ak budete trvať na vašej objednávke tak vám ju samozrejme vytvoríme ale bude nás mrzieť že sme po vzájomnej dohode a s použitím našich skúseností mohli uspokojiť vaše potreby lepšie.

V prípade väčšieho loga nevidíme problém v jeho zmenšení, avšak sme toho názoru že nádherné logo je veľká škoda zmenšovať.

Mechanizmus v tele pečiatky zaručí že na gumičke bude stále prítomné optimálne možstvo farby ktoré Vám zabezpečí kvalitné a dobre čitateľné odtlačky v prípade dvoch riadkov textu.

 

V cene strojčeka je samozrejme aj vankúšik napustený farbou podľa vášho výberu. U nás máte na výber odtlačky modrej, zelenej, červenej, fialovej alebo čiernej farby.

 

V prípade zájmu o viacfarebný odtlačok vám gumičku vieme špeciálne napustiť farbou, ak máte záujem o túto možnosť tak nás musíte kontaktovať alebo do poznámky k objednávke napísať o aké farby máte záujem.

 

Poslednu zaujímavosťou je že sa jedná o pečiatku svetovej kvality značky Trodat. Aj to je jeden z dôvodov prečo na túto aj ostatné pečiatky poskytujeme až 3 ročnú záruku v cene každej objednávky.

Trodat
Trodat PRINTY 4910

Tabuľka dát

Odtlačok - Šírka x Výška (mm)
26 x 9
Tvar odtlačku
Obdĺžnik
Materiál pečiatky
Plast
Počet riadkov
2